Showbiz
  6 hours ago

  ‘Më mungon Kiara, pse nuk më flet Luizi?’ Olta në lot, shikuesit shpërthejnë në kritika:…

  Në fillim të “Big Brother” Olta u prezantua si vajza e hekurt që shkaktonte shumë…
  Showbiz
  8 hours ago

  Xhensila Myrtezaj bën tifo për Luizin dhe flet për mundësinë e bashkëpunimit me të

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së fundmi një intervistë për “E diell”.…
  Teknologji
  8 hours ago

  Samsung mund të lançojë një model të ri pajisjesh të palosshme gjatë këtij viti

  Është përfolur shpesh se më vonë përgjatë këtij viti Samsung do të lançojë 3 smartphone high-end. 2…
  Lajme
  8 hours ago

  Mësoni se çfarë bëjnë njerëzit e suksesshëm muajin e parë në një punë të re

  Kolegë të rinj, shef i ri, ekip i ri, potencial për rritje dhe ndoshta mundësi…
  Biznes
  1 day ago

  ‘Jeto nga shpata, vdis nga shpata’ – si falimentoi Banka Silicon Valley?

  Ja pse falimentoi e famshmja SVB dhe efektet që kjo do të ketë mbi ekonominë…
   Showbiz
   1 day ago

   Si reagoi Kiara kur zbuloi se Butrinti e mbështeti kur ishte në BBVA

   Kiara Tito, e eleminuara e natës së shtunë ishte sot e ftuar në “Fun Club” me Megi Pojanin. Duke folur…
   Showbiz
   1 day ago

   Olta dhe Dea thyejnë rregullat e Big Brother, komunikojnë në dush pa mikrofona (VIDEO)

   Olta dhe Dea kanë thyer rregullat e formatit të Big Brother Vip Albania. Mbrëmjen e djeshme pas spektaklit, ato janë…
   Lajme
   1 day ago

   Po shkatërrohet pllaka “Dardanus”? Arkeologët shqiptarë përplasen me ata maqedonas

   Një gurë varri në të cilën shkruante emri “Dardanus”, njëri prej fëmijëve të Epikratit, po trazon ndjenjat e shqiptarëve të…
   Kronike
   2 days ago

   Të shtënat në Tiranë, u qëllua në drejtim të banesës së zyrtarit të OSHEE

   Janë mësuar detaje të reja nga ngjarja e ndodhur gjatë natës në Lundër, ku u raportuan të shtëna me armë…
   Back to top button