Showbiz

Dafina dhe DjGeek shfaqen së bashku pas fjalëve për ndarje

Ditët e fundit është diskutuar ndarja e Dafina Zeqirit dhe Dj Geek, pasi kishin fshirë fotot dhe nuk ndiqen më në Instagram.

Por së fundmi dyshja janë shfaqur bashkë në një koncert dhe videot janë bërë repost nga vetë Dafina.Tani ose Dafina këtë “ndarje” po e përdor si fushatë për albumin e ri, ose çifti janë ndarë dhe po punojnë derisa Dafina të gjejë një tjetër menaxher dhe DJ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button