Showbiz

Kiara xheloze ndaj Jorit, shikoni veprimin që bën pasi largohet Luizi

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë krijuar një romancë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Lidhja e tyre ka pasur ulje dhe ngritje, por së fundmi çifti ka kaluar ditë të qeta dhe të bukura. Madje duket se moderatorja është xheloze për partnerin e saj. Këtë e ka treguar me gjestet që ka bërë brenda shtëpisë së BB VIP. Teksa të gjithë banorët ishin të ulur në living, Luizi ishte në mes të saj dhe Jori Dellit. Në një moment këngëtari i njohur vendos që të çohet dhe e gjeni dot se çfarë bëri Kiara?

Tito u ngrit dhe shkoi e ul pranë Jorit, pikërisht aty ku ishte partneri i saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button