AktualitetShowbiz

Ledri Vula ndalohet nga Polica!? Arsyeja është.. (VIDEO)

Ledri Vula u ndalua ditën e sotme nga policia Shqipëtare arsyeja është “tejkalim shpejtësie” lajmin e bëri të ditur bashkëshortja e tij Sara Hoxha me anë të një video në InstaStory

“LEDRI: XHAXHI POLICI DHE RADARI” – shkruan Sara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button